Haber

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı Avrupa Şampiyonu

Web İzleme şirketi Telescope APP tarafından yapılan sosyal medya ölçümlemesinde, finalde Sırbistan’ı 3-2 yenerek Avrupa Şampiyonu olan Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, 1 milyonu aşkın içerikle sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu.

Belçika, İtalya, Estonya ve Almanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 33. Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı finalde Sırbistan ile karşılaştı. Türkiye A A Milli Kadın Voleybol Takımı, final maçında Sırbistan’ı 3-2 mağlup ederken, 2-1 geriye düştü.

Web İzleme şirketi Telescope APP tarafından yapılan sosyal medya ölçümlemesinde, Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, şampiyona boyunca dijital platformlarda yaklaşık 1,5 milyon orijinal içerik üretti.

(X) Twitter’da 1 milyon 327 bin 247; Instagram’da 16 bin 568, video platformlarında ise 11 bin 204 orijinal içerik üretilirken, Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı da online haber platformlarında 60 bine yakın haberle Türkiye gündemine oturdu.

Final maçında 41 puana ulaşan Melissa Vargas, şampiyona boyunca 307 bin özgün içerikle CEV 2023’ün en çok konuşulan ismi oldu. Vargas’ı 293 bin içerikle Ebrar Karakurt ve 80 bin içerikle Gizem Örge takip etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu