Ekonomi

MDB Capital’in Invizyne Technologies, Nasdaq Listeleme Teklifine Başvuruyor

MDB Sermaye Holdings, LLCile ilgili (MDBH) (“MDB”)enzim güdümlü biyoüretim platformlarının lider geliştiricisi, Invizyne Teknolojileri A.Ş. . Bugün ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sabit yüklenimli halka arz kapsamında ortak hisse ihracı için başvuruda bulundu. (“SEC”), S-1 Formu üzerinden kayıt bildiriminde bulunduğunu duyurdu.

Halka arz, hisse başına 4,00 $ sabit fiyatla 4.300.000 adet adi hisse senedinden oluşacak ve toplam 17,2 milyon $ gelir elde edilecek. Invizyne, nominal hisselerinin Nasdaq Borsası’nda “IZTC” sembolüyle listelenmesi için başvuruda bulundu.

Public Ventures, LLC, planlanan arzın münhasır sigortacısı ve tek talep sağlayıcısı olarak hizmet verecek. Digital Offer, LLC sertifikalı bağımsız sigortacı rolünü üstlenecek. Public Ventures, LLC, MDB’nin bir iştirakidir ve Invizyne’e bağlıdır.

Hisseleri satış için dağıtırken Public Ventures, LLC, MDB Sınıfı A Hisselerini elinde bulunduran yatırımcılara, ardından MDB hisselerinin diğer intifa hakkı sahiplerine ve ardından Invizyne hisselerinin sahiplerine öncelik verecektir. Bu ilk grupların, fazla tahsis için ayrılan ilave hisseler de dahil olmak üzere, mevcut hisselere tam olarak abone olmaması durumunda, kalan hisseler, komisyoncuları veya finans satıcıları aracılığıyla diğer ilgili alıcıların kullanımına sunulacaktır.

Bu menkul kıymetlere ilişkin kayıt bildirimi SEC’e sunuldu ancak henüz onaylanmadı. Kayıt beyanı onaylanıncaya kadar bu menkul kıymetlerin satışına veya satın alma tekliflerinin kabulüne izin verilmeyecektir. Bu duyuru, burada açıklanan herhangi bir menkul kıymeti satma teklifi veya satın alma teklifi talebi değildir ve bu menkul kıymetlerin satışına, bu tür bir teklifin, talebin veya satışın yasak olduğu herhangi bir eyalet veya yargı bölgesinde izin verilmeyecektir. menkul kıymet maddelerine uyulmadan veya tescil edilmeden gerçekleşmeyecektir.

Kayıt bildiriminin bir modülü olan izahnamenin bir kopyası, SEC web sitesinde mevcut olduğunda veya [email protected] adresinden Invizyne Yatırımcı İşleri ile iletişime geçilerek edinilebilir.

Bu makale yapay zeka yardımıyla üretilmiş, çevrilmiş ve bir insan editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için lütfen Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu