Haber

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız: ‘Vatandaşlarımız Türkiye Asrını tercih edecek’

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, TRT’de partisi adına yaptığı propaganda konuşmasında, “Vatandaşlarımız Asr-ı Türkiye’yi tercih edecek. Sayın Recep Tayyip Erdoğan yeniden cumhurbaşkanı seçilecek, MHP’yi gönderecek” dedi. Nitelikli çoğunlukla Gazi Meclisi’ne, milletimizin sağduyusuna güveniyoruz” dedi.

Feti Yıldız, 14 Mayıs seçimleri nedeniyle ekranlarda MHP adına propaganda konuşması yaptı. Yıldız özetle şunları söyledi:

“Yaralar her alanda sarılıyor ve yeniden yapılanma süreci kesintisiz devam edecek. Toplumun beklediği yapısal düzenlemeler hayata geçirildi. Karadeniz gazının konutlara girmesi muhalefetin kimyasını bozdu. Vatandaşlarımız” Türkiye Asrını seçecek.Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçecekler MHP.Nitelikli çoğunlukla Gazi Meclis’e sevk edeceğiz.Milletimizin sağduyusuna güveniyoruz.Ülkemize iftira atılıyor. ısmarlama yazılan uydurma araştırmaları, sosyal medyada dolaşan saçma sapan haberleri ve uydurma içerikleriyle aktif bir azınlık.Siyasi fırıldaklarla, mandalarla, bölücülerle, Türk-İslam düşmanlarıyla, küresel Emperyalizmle işbirliği yapan neslin devamına karşı bir savaş açıldı. .

“EVLİLİK ÜLKEYİ ANCAK BİR ERKEK VE BİR KADININ EVLENMESİYLE KURULUR”

Milletimizin ve devletimizin bekası sağlıklı nesiller yetiştirmesine, sağlıklı nesiller yetiştirmesi ise aile yapısına bağlıdır. Hem kültür hem de medeniyet anlayışımıza göre evlilik birliği ancak kadın ile erkeğin evlenmesi ile kurulabilir. Aileye yönelik her türlü tehlike, tehdit, saldırı, yolsuzluk ve sapkınlığa karşı tedbir almak devletin görevidir.

“MHP, TÜRKİYE’NİN İSTENEN SEVGİLERİNİN BULUŞMA YERİ, MİLLİ VİCDANIN SESİDİR”

Vereceğiniz oylarla bu azgın kalabalığa ‘Çocuklarımızın üzerinden elinizi çekin’ diyeceksiniz. MHP ve Cumhur İttifakı’na vereceğiniz destekle ailenin korunması ve başörtüsü daha güçlü bir anayasal güvenceye kavuşacak. MHP, Türkiye’yi koşulsuz sevenlerin buluşma yeri, milli vicdanın sesidir.

PKK’nın Kandil’deki liderleri Millet İttifakı ve Kılıçdaroğlu’nun yanında açıkça siper aldılar ve Kandil bir kez daha Irak-Suriye kararında olduğu gibi Kılıçdaroğlu’nun sınavına girdi ve tam puan verdi. Teröristlerin af, yasal statü ve özerk bölge talepleri masaya yatırıldı, takke düştü ve kel görünüyordu.

“GÜÇLÜ DEMOKRASİ, HUZURLU YAŞAM, MADDİ GELİŞİM VE MİLLİ GÜVENLİĞİN GARANTİSİ İÇİN MHP TÜRK MİLLETİNİN UMUTUDUR”

MHP, Türk Milletinin güçlü demokrasi, huzurlu yaşam ve ahlaki kalkınma umudu, millet bekasının teminatıdır. Cumhurbaşkanımız Devlet Bahçeli’nin davetini tekrarlamak istiyorum. ‘Önce ülkem ve milletim’ diyorsanız, çağrım size. ‘Bu millet, bu vatan, bu bayrak benim’ diyorsanız, çağrım sizedir. ‘Benim paylaşacak vatanım yok’ diyorsanız, ‘Önce Türkiye’ diyorsanız şimdi tam zamanı.”

akhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu