Haber

İlkay Gündoğan gidiyor mu? İlkay Gündoğan Barcelona’dan ayrılacak mı? İlkay Gündoğan transferi!

Barcelona’nın yeni transferi mali sıkıntılar nedeniyle İlkay Gündoğan Gündoğan’ın transferi tartışmaların ardından gündeme geldi. İlkay Gündoğan arama motorlarında mı? İlkay Gündoğan Barcelona’dan ayrılacak mı? sorular başladı.

İLKAY GÜNDOĞAN GİDİYOR MU?

Barcelona’nın içinde bulunduğu maddi sıkıntılar nedeniyle yeni transfer İlkay Gündoğan’ın lisansını alamadığı ve bu durumun Gündoğan’ın takımdan ayrılmasına neden olabileceği iddia edildi. Anlaşmaya göre belirlenen tarihe kadar ruhsatı düzenlenemeyen Gündoğan’ın sözleşmesini tek taraflı fesih hakkı bulunuyor.

LİSANS ŞİMDİ VERİLMİYOR

AS gazetesinde yer alan habere göre Barcelona, ​​yeni transferi İlkay Gündoğan’ın lisansının 12 Ağustos’a kadar verileceğini duyurdu ancak şimdi yıldız futbolcunun lisansı çıkmadı.

İlkay Gündoğan

İLK SÖZLEŞMEYİ FESH EDEBİLİR

Sözleşmeye göre İlkay Gündoğan, 12 Ağustos’a kadar ehliyetini vermediği takdirde sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkına sahip.

FİNANSAL SÖZCÜKLER DEVAM EDİYOR

Maddi sıkıntılar yaşayan İspanyol devinde oyuncu satışı yapılmadan yeni transferlere lisans verilemez. Katalan grup, sözleşmelerini yeniledikleri Stand Roberto, Ronald Araujo, Marcos Alonso, Alejandro Balde ve Inaki Pena gibi yıldızların lisanslarını henüz veremedi.

Alakalı haberler

otlukbelihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu