Haber

Galatasaray, Dekugbe’yi Hatayspor’dan kiraladı

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, oyuncunun dönem sonuna kadar satın alma opsiyonlu olarak kiralandığı ve satın alma opsiyonunun 1 milyon euro olduğu belirtildi.

“Birlikte olduğumuzda daha güçlü olduğumuzu biliyoruz”

28 yaşındaki sol bek ise sarı-kırmızılıların sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı:

“Burada olduğum için çok mutluyum. Hatayspor’a ve Galatasaray’a bana bu fırsatı verdikleri için minnettarım. Ama geçen haftadan bu yana yaşananların tabi ki farkındayız. Bu felaketten birçok insanın hayatı etkilendi. Biliyoruz, hepimiz biliyoruz ve böyle zamanlarda insanların desteğimize ihtiyacı var.Ülkenin ne hale geldiğinin farkında olmak çok değerli.Ülkenin bu hale geldiğini görmek mükemmel.Farklı kadrolardan oyuncular devam ediyor. Ayak basmak için bir merkeze gelin.Ülkedeki dayanışmayı gösterdiğini düşünüyorum.İnsanların her konuda desteğimize ihtiyacı olduğunu anlamamız çok değerli.Para ile yardım edebiliriz, bağış yaparak yardım edebiliriz.Yardım edebiliriz.Önemli olan yardımlaşıyoruz, birbirimize kenetleniyoruz. Çünkü biliyoruz ki biz birlikteyken daha güçlüyüz. Bu noktada grup ya da çaba değil, birlikte olmak önemlidir.”

“Hatayspor ve Galatasaray’a teşekkür ediyorum”

Hatayspor’a teşekkürler Sam Adekugbe,

“Sonuçta hepimiz insanız ve birbirimize ihtiyacımız var. Bu vesileyle Hatayspor’a tekrar teşekkür etmek istiyorum. Galatasaray’a teşekkür ediyorum. Benim için amaç Galatasaray’da şampiyonluk kazanmak ve Hatay’a destek olmak.”

da bir değerlendirme yaptı.

yunak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu