Haber

Dursun Özbek ve Erden Timur’dan canlı yayına “5 yıldız” tepkisi: İnsanlığı bilmeyenlerle mücadele edeceğiz

RAMS Global ile imzalanan stadın isim sponsorluğunda konuşan Galatasaray Lideri Dursun Özbek ve Galatasaray Sportif AŞ Başkan Yardımcısı Erden Timur, Fenerbahçe’nin Türkiye Kupası töreninde 5 yıldızlı forma giymesine tepki göstererek TFF’yi göreve çağırdı. Özbek yaptığı açıklamada, “Ona böyle, böyle davranamazsınız. Merdiveni kesen kurum gereğini yapmalıydı. Timur ise, “Burada bir hukuksuzluk var. Adaletsizliği başlatacağız. Bu kasıtlı bir durum. Bu çok ciddi bir haksızlıktır. Kuralın uygulanmaması da hukuka aykırıdır. Hukuku tanımamak, insanlığı tanımamak demektir.” sözlerini kullandı.

“SONUNDA MERDİVENİ ÇIKAN KURUM GEREKENİ YAPMALIDIR”

Dursun Özbek yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe kupa törenine yönetmelik dışı bir şekilde gitti. TFF’ye hiçe sayarak.. Burası çok önemli… TFF’ye meydan okurcasına herkesin formayla çıkması bence garip. TFF bu konuda sessiz kalarak cevap veremiyor. Yönetmelik var. Yönetmelik var. Ağzını açtığında merdivenlerde oturuyorlar. düzenlemeler.” söz konusu.

“ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE ZARAR VERİYORUZ”

Erden Timur ise “Burada bir hukuksuzluk var. Haksızlık yapacağız. Bu kasıtlı bir durum. Bu çok önemli bir haksızlık. Kuralı uygulamamak da hukuksuzluktur. Hukuku tanımamak, insanlığı tanımamak demektir. İnsanlığı tanımayanla muhatap olacağız. İnsanlığı tanımayan her türlü insanla muhatap olacağız. İnsanlığı bilmeyenle muhatap olacağız. İnsanlığı bilmeyenle muhatap olacağız. Hukuksuzluk sıradanlaştırılmalı” hem de kolaylaştı… Hukuka aykırı davrananların cezalandırılmaması ülkemizin geleceği için kayıptır.Ülkemizin geleceği için çok çekeceğiz.Haksızlık yapanların mağdur olduğu bir ortamda toplum adına çok zarar görürüz.Bunun böyle bilinmesini istiyoruz.” terimleri kullandı.

sebinkarahisar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu