Haber

Cihangir’de esnafın sandalye ve kül tablasıyla kavgası kamerada: Yangın açılınca ortalık karıştı

Cihangir’de esnafın sandalye ve kül tablasıyla kavgası kamerada: Yangın açılınca ortalık karıştı

İki esnaf arasında başlayan tartışma, sandalye ve kül tablasıyla kavgaya dönüştü.

Kavga sırasında yoldan geçen motosikletli havaya ateş açarak kaçtı.

Polis, kavgaya karışan 2 esnafı tedavilerinin ardından gözaltına aldı

İSTANBUL Cihangir’de iki esnafın ortasında başlayan tartışma, ayaklı küllük ve sandalyeye dönüştü. Çıkan arbedede motosikletli bir kişi havaya ateş açınca ortalık karıştı. Tedirginlik dolu anlar kameralara yansırken, hafif yaralanan iki esnaf tedavilerinin ardından gözaltına alındı.

Beyoğlu Cihangir’de geçen ay saat 22.30 sıralarında meydana gelen olayda, ilçede emlakçı ve şahıs şirketi olan Veysel Y. ile Özkan T. kaldırımda karşılaştı. İkilinin ortasında başlayan tartışmada sınırlar gerilenince taraflar birbirini zorlamaya başladı. Kavgaya dönüşen olayda, taraflardan biri kaldırımda duran sandalyeyi kaparak başka birine fırlattı.

Havaya ateş edince işler karıştı

Tarafların birbirine girdiği arbedede sandalyeleri savrulan esnaf, ayaklarını ellerine alarak kül tablasını alarak kendilerini savunmaya çalıştı. Tartışmaya karışan taraflar birbirinden ayrılınca sokaktan geçen bir motosiklet havaya ateş açınca ortalık yeniden karıştı. Yaşananlara şaşıran sokaktakiler koşarak uzaklaştı. Yaşananlar an be an güvenlik kameralarına yansıdı.

Polis iki esnafı gözaltına aldı

Öte yandan, yaşanan kargaşanın ardından ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine, baldırından yaralanan Veysel Y. ise İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Fatih.

Kavga eden iki esnaf birbirinden şikayetçi oldu

Hayati tehlikesi bulunmayan 2 esnaf, işlemlerinin ardından gözaltına alındı. Birbirlerinden şikayetçi olan iki esnaf, ifadesi alınıp isim işlemleri yapıldıktan sonra savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Motosikletle geçerken havaya ateş açan kişiyi yakalama çalışmaları sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu