Ekonomi

Binance, 19 Nisan’dan itibaren Ether çekimlerini destekleyecek

Perşembe günü Binance, borsası aracılığıyla Ether (ETH) stake eden kullanıcıların, 19 Nisan saat 11:00’den itibaren paralarını BETH varlıklarıyla 1:1 oranında kullanabileceklerini duyurdu.

duyuru, EthereumŞanghay yükseltmesi olarak da bilinen ve 2020’nin sonlarından bu yana blok zincirinde bulunan 18 milyondan fazla ETH’nin geri çekilmesine izin veren Shapella hard fork’unu yürürlüğe koymasından saatler sonra geldi.

Binance kullanıcı para çekme taleplerinin gönderildikten sonra iptal edilemeyeceğini, sürecin ilk başta yavaş olabileceğini ve tamamlanmasının 15 günden birkaç haftaya kadar sürebileceğini belirtti. Kullanıcılar, spot cüzdanlarına iade edilmiş Ether alacaklar ve sıraya alınmış ETH çekme taleplerinde kilitlenen BETH tokenleri, staking ödülleri için uygun olmayacak. BETH, Binance tarafından Ethereum blok zincirinde yayınlanan, ETH’ye 1:1 sabitlenmiş bir belirteçtir.

Binance tarafından yapılan resmi duyuruda, “Varsayım, alacakları ETH’nin dağıtım tarihinin, kullanıcılar para çekme isteklerini onaylamadan önce görüntüleneceği ve kullanıcıların Staking geçmişlerinde en güncel ETH dağıtım tarihine bakabilecekleri”açıkladı.

Borsa, her kullanıcı için günlük bir itfa fiyatı olabileceğini ve bunun Ethereum ağındaki işlem sınırlamalarına bağlı olarak değişebileceğini de sözlerine ekledi.

Bu yazı ilk olarak CoinDesk Türkiye’de yayınlanmıştır.

haberakdagmadeni.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu