Sağlık

Aterosklerozun doğal tedavisi: Damarlardaki yağları yok edecek!

Ateroskleroz sıklıkla ateroskleroz adı verilen bir süreçle birlikte ortaya çıkar. Ateroskleroz, yağ, kolesterol, kalsiyum ve plak adı verilen diğer elementlerin damar duvarlarında birikmesiyle atardamar iç duvarında kalınlaşma ve sertleşmeye neden olmasıdır.

Bunun sonucunda da damarların gün geçtikçe daralmasına ve tıkanmasına neden olur. Ancak kolesterol dahil olmak üzere damarların tıkanmasına neden olan bu durum için kullanacağınız doğal tedavi yöntemiyle önlem almanız mümkün!

VAZO TIKANIKLIĞINA MUCİZE BİR TEDAVİ!

Sadece iki araçtan oluşan bu kür sayesinde hem kolesterolünüzü sağlıklı seviyede tutacak hem de sağlığınıza birçok fayda sağladığını göreceksiniz. İşte aterosklerozun mucizevi tedavisi!

Malzemeler

2 litre limon suyu

40 diş sarımsak

büyük bir cam kavanoz

Yapılışı

Öncelikle sarımsağı soyup iyice ezmeniz gerekiyor. Daha sonra hızla kavanoza koyun. Daha sonra 2 litre limon suyu elde etmek için yaklaşık 40 limonun suyunu sıkın. Ezilmiş sarımsağa bu limon suyunu ekleyip kapağını sıkıca kapatıp karanlık bir yerde saklayın. Bunun için siyah ya da ışık geçirmeyen bir çanta da tercih edebilirsiniz. Elde ettiğiniz karışımı 1 ay boyunca günde bir kez kapağını açmadan çalkalamanız yeterli.

30 günün sonunda hazır olan limonlu sarımsak kürünüzü yarım çay bardağı aç karnına, mümkünse kahvaltıdan yarım saat önce 25 gün boyunca tüketin. Mutlu kalmak ve devam etmek istiyorsanız iki döngünün ortasında en az 1 hafta ila 10 gün beklemelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu